Recenzii - G.l.b

#16 - Vegetarian - Osaka, Vestic, Salată

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.8 din 5
Foarte bine | 178 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Google
4.1 ★ din 112 comentarii
Int Restaurants
3.8 ★ din 60 comentarii
Happycow
3.5 ★ din 3 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Osaka