Recenzii - TGI Fridays

American, Burgeri, Vin

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.3 din 5
Bine | 2880 comentarii

A fost Đài Tôn la TGI Fridays în:

A fost a doua oară la Thea, luându-l pe fiul nostru și pe soția lui. Au comandat arancini de când este din Toscana și chiar și cu bara ei înaltă, le-a plăcut. Soția mea a avut pastele cu fructe de mare și le-a plăcut foarte mult. Fiul nostru a comandat vitelna milaneză, dar a ratat-o ​​pe ultima, așa că a ales puiul milanez și i-a dat note mari. Am împărțit un tort de brânză portocaliu și o cafea, toate fiind generoa... Vezi toate recenziile.

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 12.10.2021

4.4 ★ din 35 comentarii
anonymous-user-4495
19.07.2020

Șase dintre noi am mers la o cină ușoară după un spectacol. Am împărțit aperitive, toate fiind super! Fratele meu a mâncat o salată (rucola, sfeclă roșie și galbenă, fistic și creme fraiche) pe care a declarat-o cea mai bună pe care a mâncat-o vreodată. Personal foarte plăcut, primitor și servicial. Singurul lucru care lipsea a fost un pahar de vin și câteva beri ... este BYO, de care nu ne-am dat seama.

cecil-80
08.02.2021

Mâncare foarte gustoasă. Prezentare excelentă. Angajati prietenosi. Ambianță frumoasă. Scenă de cartier îngrijită. Foarte recomandat. Locul are potențial.

mossie46
08.08.2017

Aperitivele au fost EXCELENTE !!!!!!!!!! (Brie Brulee incredibil de delicioasă !!!!!!!!!) Salata de sfeclă și salata de grădină au fost răcoritoare, reci, crocante, foarte gustoase și o mușcătură superbă. Nu atât de mult: pastele de crab și creveți aveau creveți suculenți, dar rigatonii de casă NU erau gătite .. ca și cum ai mânca aluat crud. Sosul Taziki era SUB totul de pe Gyro Platte și era dificil de accesat pentru a se răspândi pe combo-ul pita / carne / verde, iar carnea era moale și sfărâmicioasă, aproape ca pâinea de carne slab amestecată. Prezentarea plăcii giroscopice în sine a fost atrăgătoare, dar aranjamentul a făcut dificilă asamblarea tuturor. Somonul a fost minunat, la fel ca și cartofii și sfecla, dar verdele de sub toate a fost prea gingas și deloc gustos. Panna cotta de afine nu avea aromă, dar tortul / plăcinta cu mousse avea o crustă cerească. Cafeaua era puternică, gustoasă, fără amărăciune. Aș recomanda Thea's pentru aperitive FABULOASE și o salată minunată de sfeclă, dar intrările au lăsat mult de dorit.

yquitzon
08.08.2017

Aceasta a fost prima dată la Thea, dar nu va fi ultima noastră! Totul, de la mâncare la serviciu, a fost de primă clasă. Decorul este frumos, iar personalul este foarte prietenos. Îmi place că este un BYOB. Salata de sfeclă de rucola a fost uimitoare, iar intrările noastre au fost la fel de impresionante.

bettie-20
12.10.2021

Thea este un BYOB, deci asigurați-vă că aduceți o sticlă sau două! Am făcut o varietate de aperitive și salate în loc să facem plătite. Am început cu salata Brie și fructe de pădure și pâinea plată du jour, care era o pâine plată de legume. Ambele au fost excelente! Am obținut apoi salata de sfeclă și rucola, friturile de parmezan de trufe și crustini asortați. Acestea au fost, de asemenea, excelente, cu siguranță obțineți frite de trufe parmezane !!! Amândoi am preferat salata de sfeclă decât cea de Brie. Am primit apoi Brie brûlée ca desert. Total uimitor! O trebuinta!!!

Opentable
4.1 ★ din 12 comentarii
Int Restaurants
3.5 ★ din 2307 comentarii
Sirved
3.3 ★ din 506 comentarii
Restaurants
3.0 ★ din 1 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Ormond Beach