Spoon Restaurant - Oradea
Spoon Restaurant
Descriere
Prima impresie atrage clienții să vină și să ia loc. Scaunele și canapelele sunt extrem de confortabile, muzica este plăcută și nu prea grea, iar mai presus de toate, decorul interior este remarcabil! Pe farfurie, nu am primit o masă la nivelul așteptărilor mele...Meniul este clasic, cu multe opțiuni totuși. Și îmbunătățiri se pot face cu serviciul: un zâmbet este gratis și primești o impresie mult mai bună! Experiența generală este una placută și consistentă, recomandăm acest restaurant pentru o cină in Oradea.
Recenzii
Mâncare uimitoare, oameni drăguți. Un loc unde trebuie să meargă când vizitează Oradea.
The eating here is so tasty even tho it is too expensive, on ocasions they can afford to eat here and taste the amazing burger with French fries and tumble! brilliant!
Mâncarea foarte bună. Am comandat pulpe de pui cu legume la grătar și morcovi și murături, iar prietenul meu a ales muşchi de vită cu morcovi și legume. Totul a fost rapid, politicos și delicios. Restaurantul este confortabil și puțin clasic. O impresie foarte bună în general.
Prețurile nu sunt exagerate, mâncarea este foarte bună și servită în mod impecabil. Aș sugera să se folosească nume mai scurte pentru feluri de mâncare, pentru a evita arătările cu degetul și această abordare aici de a spune sau chiar titlul care are 10 cuvinte. În afara de asta, locul este uimitor, chelnerul este plăcut.

