Recenzii - Why Not Oradea
Rezumatul recenziilor
A fost Vaida Eunice la Why Not Oradea în:
Aseară am mâncat o pizza cu familia mea și a fost delicioasă, iar ospătarul a fost foarte atent și amabil. De obicei mergem acolo doar când este ospătarul din acea seară, dar acum o recomand cu mare drag. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 22.02.2024
Aseară am mâncat o pizza cu familia mea și a fost delicioasă, iar ospătarul a fost foarte atent și amabil. De obicei mergem acolo doar când este ospătarul din acea seară, dar acum o recomand cu mare drag.
Cea mai gustoasă pizza din oraș. De 5 ani îmi delectez papilele gustative cu o pizza de la voi.
Pizza, paste, salate și deserturi delicioase. Un personal amabil, exact ca o mică familie. Indiferent cât de obosită ar fi chelnerița, mereu ne așteaptă cu un zâmbet larg. Și despre patrona restaurantului trebuie să menționez că este foarte harnică, mereu ajută personalul și bucătarul (prepară niște paste delicioase). Recomand cu mare drag!
Felicitări echipei, amabilitate, promptitudine calitate.. să spun profesionalism. Mulțumim pentru comanda de azi de pe Vaporului. Excelent. De departe cea mai buna Pizza din oraș. Nu încape nici o comparație. Mulțumim și succes!
Ultimul update : 07.03.2023
Chiar dacă este una dintre cele mai vechi pizzerii din oraș, aceasta oferă încă pizze bune la cuptor. De asemenea, oferă și livrare, care este grozavă.
Cea mai bună pizza din oraș, locație deosebită, în centru, cu cuptor pe lemne, gust bun, un loc perfect pentru relaxare.