Recenzii - Why Not Oradea

Pizzerie, Pizza, Băuturi

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.6 din 5
Excepţional | 1260 comentarii

A fost Vaida Eunice la Why Not Oradea în:

Aseară am mâncat o pizza cu familia mea și a fost delicioasă, iar ospătarul a fost foarte atent și amabil. De obicei mergem acolo doar când este ospătarul din acea seară, dar acum o recomand cu mare drag. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Int Restaurants

Ultimul update : 22.02.2024

4.3 ★ din 682 comentarii
vaida-eunice
22.02.2024

Aseară am mâncat o pizza cu familia mea și a fost delicioasă, iar ospătarul a fost foarte atent și amabil. De obicei mergem acolo doar când este ospătarul din acea seară, dar acum o recomand cu mare drag.

catalin-morosan
22.02.2024

Cea mai gustoasă pizza din oraș. De 5 ani îmi delectez papilele gustative cu o pizza de la voi.

kocsis-noemi
22.02.2024

Pizza, paste, salate și deserturi delicioase. Un personal amabil, exact ca o mică familie. Indiferent cât de obosită ar fi chelnerița, mereu ne așteaptă cu un zâmbet larg. Și despre patrona restaurantului trebuie să menționez că este foarte harnică, mereu ajută personalul și bucătarul (prepară niște paste delicioase). Recomand cu mare drag!

onaca-ramona
22.02.2024

Felicitări echipei, amabilitate, promptitudine calitate.. să spun profesionalism. Mulțumim pentru comanda de azi de pe Vaporului. Excelent. De departe cea mai buna Pizza din oraș. Nu încape nici o comparație. Mulțumim și succes!

nicole-nix
22.02.2024

Cea mai buna pizza din oras! Un local linistit cu preturi foarte bune :

Meniu

Ultimul update : 07.03.2023

5.0 ★ din 5 comentarii
plabadie-snake3
07.03.2023

Chiar dacă este una dintre cele mai vechi pizzerii din oraș, aceasta oferă încă pizze bune la cuptor. De asemenea, oferă și livrare, care este grozavă.

igor36-1
07.03.2023

Cea mai bună pizza din oraș, locație deosebită, în centru, cu cuptor pe lemne, gust bun, un loc perfect pentru relaxare.

brunel-nicolas-2
07.03.2023

Cea mai buna pizza din Oradea. Trebuie sa o incerci, este autentica din Romania, nu este o pizza mica ca cea italiana de 800 de grame!!!!

Facebook
4.1 ★ din 1 comentarii
Google
4.3 ★ din 510 comentarii
Tripadvisor
5.0 ★ din 5 comentarii
Facebookpag
4.8 ★ din 57 comentarii

FAQ

localul poate fi considerat unul dintre favoritele oaspeților săi. Acest lucru este evident din media evaluării de 4.6.

O a doua opțiune de parcare oferă Why Not Oradea, Hotel Scorilo, la doar 340 m de restaurant.

Uimitoarele Imagini de la Why Not Oradea din Oradea au fost introduse de către comunitatea de pe Meniu. Acestea îți arată sala de mese de la Why Not Oradea, interiorul, locația și, în mod evident, superbe Imagini cu delicios meniuri de la Why Not Oradea.

Restaurante bine cotate în apropiere de Oradea