Recenzii - Black Eagle Pub Oradea
Rezumatul recenziilor
Black Eagle Pub este un loc popular pentru petrecerea serilor cu prietenii, cu muzică bună și o varietate largă de băuturi. Cu toate acestea, serviiciul poate fi lent iar fumul de țigară poate fi copleșitor. Situat în centrul orașului, are priveliști frumoase, dar chelnerii nu sunt întotdeauna foarte prietenoși. Este o destinație aglomerată, mai ales în weekenduri. Meniul este variat, cu preparate tradiționale românești și o notă irlandeză, dar nu oferă autenticitate irlandeză. Este un loc popular, dar nu pentru toată lumea.
A fost Eliana Popa la Black Eagle Pub Oradea în:
cel mai bun pub din oraș de departe. Proprietarul ciprian este un tip foarte drăguț și serviciul pentru clienți aici este uimitor. Recomand acest loc tuturor! Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Hubert Krajcik la Black Eagle Pub Oradea:
Good drinks but staff could do better. Some drinks in the menu weren't actually available. Staff could do better. Facilities were quite poor But the beer we had was good so worth giving a shot Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 13.01.2023
Frumos, bauturi excelente, serviciu excelent, locatie foarte placuta. am avut o experienta minunata
Nu rău bani. Oferă multe băuturi, bere bună și prețuri corecte. Mi-au lipsit doar câteva persoane, miercuri seară și aproape nimeni înăuntru.
Good drinks but staff could do better. Some drinks in the menu weren't actually available. Staff could do better. Facilities were quite poor But the beer we had was good so worth giving a shot
Serviciu foarte lent, serverele nu servesc, doar au lăsat lucrurile la mijlocul mesei tale. Și berea nu era rece. Au fost nepoliticoși. Update: pentru acest comentariu, o doamnă blondă a venit să se bată cu noi și ne-au cam forțat să ștergem această postare. Nu m-am confruntat niciodată cu o astfel de situație înainte. A fost un coșmar! Arătând oameni care nu sunt cool, știu, dar în această situație, cam trebuie să o fac.