Taj - Omaha

Indian, Indian, Supă
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Taj

Taj
3.5 / 5 (231 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Oscar

Recenzii

★ 3.5 / 5 from 231 reviews
sienna-cummings
11.08.2017

Avea nevoie de un prânz rapid și sa oprit pentru bufet. A fost plăcut surprins cât de mare și curat a fost interiorul. Exteriorul mall-ului ma făcut să mă întreb. Mâncarea generală a fost decentă. Am primit ceea ce am plătit. Evident, pentru $ 10 dvs. nu veți obține arome și calitatea unui Himalaya pe piața veche sau Jaipur. Stickul Tikka Chicken Drum a fost de fapt umed și delicios, de obicei acei bufeți uscați, acordat că am ajuns acolo la ora 11:30. Bucățile de pui Tikka Masala a fost un pic uscat, iar aroma a fost ok, dar nimic de a raua. Anul felul de mâncare este blande în comparație cu restaurantele indiene din oraș, dar ca și cum am spus pentru ceea ce am plătit, simt că aceasta a fost o mare valoare.

jeramie59
11.08.2017

Ne iubim cuusina indiană și de aceea ieșim pentru a încerca diferite restaurante indiene din jurul orașului. Am fost în acest loc de două ori acum, comandați în mod normal rețetă legume, dar a avut cel mai rău alimente indiene ultima oară. Legumele gustate ca și cum ar fi fost cumpărate din secțiunea înghețată, orezul a fost subestimat și nu merita prețul pentru prânz. Cu siguranță nu se întoarce din nou!

millie-118
11.04.2022

Bun alimente indiene, deși nu cele mai bune din oraș. Dacă intenționați să luați masa cu un grup mai mare, aceasta este o opțiune excelentă deoarece este mai mare decât cele mai multe alte opțiuni indiene în jur. Prețul este foarte rezonabil, iar serviciul este în mod constant bun.

oscar-1955
25.11.2021

Meh. S-a oprit pentru un prânz de sâmbătă. Descoperit că ar trebui să comand în afara meniului de cină cu prețuri mai mari, deoarece nu au avut meniuri de prânz sau de specialități de prânz. Am comandat puiul de nucă de cocos și orezul albă. Era în regulă, dar nu mi-a făcut stomacul. Această locație de la bandă este suficient de plăcută în interior, dar nimic nu spune India despre asta. Se presupune că vor introduce un bufet de prânz mai târziu în octombrie. Ar fi fost frumos să eșanați mai multe feluri de mâncare.

trobel-1
11.08.2017

A dat acest loc o a doua încercare astăzi. Soțul meu și cu mine comandați întotdeauna Curre de Veggie la restaurantele indiene. Acesta a fost de departe cel mai rău pe care l-am avut în Omaha. Legumele au fost anterior congelate legume, cum ar fi aceeași calitate pe care o cumpărați la magazinul alimentar cu un sos indian ușor, care se topește peste ele. Orezul a fost subestimat. Suntem surprinși că acest loc primește o afacere cu această calitate a alimentelor. Încercați Maharaja pe stradă, ei fac mâncare indiană foarte bună!

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: