Pig & Finch - Omaha

American, Italian, Americana
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Pig & Finch - Omaha

Pig & Finch - Omaha

Pig & Finch - Omaha
4.2 / 5 (468 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Breanna

Cerere de rezervare pentru Pig & Finch - Omaha

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.2 / 5 from 468 reviews
fernando83
08.08.2017

Ambianță minunată, mâncare proaspătă, aromată și personal de serviciu bun. O bijuterie de cartier. Mâncarea a fost gătită perfect și condimentată bine.

kali-kohler
08.08.2017

O astfel de descoperire minunată aici, în Dallas, mâncarea este bogată, delicioasă și intensă. La etaj este încântător într-o zi răcoroasă și cu o vedere fantastică. Nu-i știu numele, dar fata cu tatuajul uimitor este pur și simplu minunată.

vsipos-1
08.08.2017

Bucătărie afgană autentică delicioasă într-un spațiu curat, confortabil, dar generos.

heidenreich-breanna
08.08.2017

Eu și soțul meu am fost la Nora la recomandarea prietenilor noștri pentru aniversarea noastră. A fost o adevărată încântare! Mâncarea Oh! a fost uimitor. Am avut Sabzi, atât de proaspăt! Hummusul, un vis! Personalul a fost cool și confortabil. Am avut un tort adus acolo în avans pentru a-mi surprinde soțul. S-a descurcat atât de bine cu semnale când trebuie să-l scoată, a fost hilar soțul meu habar n-avea. Cu siguranță vom face din Nora o vizită regulată când vom fi la Dallas. Îl recomand cu drag!

leland70
08.08.2017

Ambianță minunată relaxată, serviciu romantic și excelent. Oferind mâncăruri mediteraneene generale, cum ar fi humus, am fost mai interesați de felurile de mâncare specific afgane. Tatăl lui a adorat coada de miel cu orez șofran. Am găsit multe alegeri vegetariene, inclusiv Kudu (dovleac cu iaurt disponibil fără carne), Sambosa (produse de patiserie cu năut care îmi amintesc de pastele britanice, preferatul meu). Deserturile au fost absolut decadente. Am avut mini tort de ciocolată, iar bărbatul meu a avut cremă aromatizată cu cardamon și apă de trandafiri. Fantastic! Am recomandat-o deja pe Nora 8 dintre prietenele mele. Am condus 1,5 ore să mâncăm aici, dar ne vom întoarce.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: