Jerico's - Omaha

#9 - Comandă Vegetarian Omaha, Friptură, American
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Jerico's

Jerico's

Jerico's
4.3 / 5 (5795 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Rosa

Cerere de rezervare pentru Jerico's

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.3 / 5 from 5795 reviews
jett-waters
11.08.2017

A mers la prânz cu un client. Există ceva ce îmi place despre această veche casă de școală de școală W Nebraska Memorabilia peste tot pe pereți. Dacă vă place acest tip de atmosferă, ar trebui să încercați pe Jerico. Prânjul de prânz este o mare valoare. Ea vine o supă sau o salată pe care am primit salata. Am cerut o rară medie și a fost gătită perfect. Mă voi întoarce pentru că nu vreau să văd o altă școală veche Omaha Steak Casa apropiată ca atât de mulți au în ultimii ani. Pasărea timpurie specială de la 4: 30-5: 30 este o mare afacere dacă doriți să încercați coastele lor principale, dar nu doriți să cheltuiți prețurile la cină.

fae-18
08.08.2017

Mâncarea a fost grozavă. Aveam crevetii si parma de pui.

carolyne31
08.08.2017

Am fost oprit de câțiva oameni pentru că IUBESC coasta primă. Tocmai auzisem lucruri grozave despre restaurant. Din păcate, toată experiența a fost dezamăgitoare pentru noi. Ne rezervasem la masa deschisă și am solicitat un stand. Când am ajuns acolo, gazda nu ne-a confirmat rezervarea când i-am spus că am rezervat-o online și tot ne-a dus la o masă. Era chelnerița noastră și era destul de bună. Băuturile erau bine făcute, dar mici pentru preț. Am comandat coasta primă. Fetele le-am tăiat, iar soțul meu a împărțit regii, ceea ce reprezintă aproximativ o diferență de preț de 20 USD. Când au ieșit, erau exact porțiunea mai mică pe care am comandat-o în lungime și grosime. Am comandat o raritate medie (pe care a apărut-o ca), dar nu avea aromă și era extrem de dură. Dacă există un lucru pe care îl iubesc aproape la fel de mult ca și coasta primă, este pansamentul de ranch. Era crunt și avea un gust groaznic. (și nu, nu era brânză albastră) Pentru a obține factura noastră de 100 USD la sfârșitul mesei, am fost amândoi dezamăgiți de întreaga masă. Calitatea nu reflecta costul.

rosa-1174
13.03.2023

Jerico's a fost punctul nostru de contact pentru ocazii speciale de ani de zile. Din păcate, de această dată nu s-au îndeplinit toate experiențele noastre anterioare. De obicei, fileurile (Knight's Cut) sunt incredibil de gustoase și fragede. De data aceasta abia au fost condimentate și au trebuit trimise înapoi pentru a ajunge la bucătăria medie pe care am solicitat-o. Aceste informații au fost partajate atât cu gazda, cât și cu serverul nostru. În timp ce gazda s-a oferit să pună o altă friptură pe grătar, nu am vrut asta, deoarece ar fi fost risipitor, deoarece nu vom putea să o mâncăm atunci și nu vom putea să o mâncăm acasă la timp. Acestea fiind spuse, singurul răspuns / acțiune a fost să spunem că dvs. și serverul nostru ne pare rău. Vom recomanda în continuare Jerico's, dar, de asemenea, avertizăm.

millie-118
30.09.2018

Steakhouse-ul „Old School”, cu bibelouri minime, așa că mâncarea trebuie să strălucească! Mâncarea a fost solidă, chelnerița s-a luptat și timpul nostru total în restaurant a fost aproape de 90 de minute - mult prea lent, având în vedere că nu erau ocupați.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: