Recenzii - Romaine's
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 07.12.2020
Suntem MARI fani ai Romaines .. renovările sunt frumoase .. primitoare și foarte frumoase la modă .. zona de așteptare este minunată !!!! ALIMENTARE .. altă poveste .. foarte dezamăgit ... începători .. calamarii erau plini de aluat. ... de ce să strici un bun, un lucru bun ... A fost uimitor Următoarea salată ... unde este Cezarul pe care l-am iubit ... am fost singurii care am iubit asta? Creveții au acum un sos roșu funky .. Și eglefinul era foarte uscat și .. s-ar putea să fie mai bun ca pește și cip În general .. Romaines nu mai este un restaurant rafinat, este mai mult un bar și ar trebui să mergi acolo așteptând un burger sau tarif mai ușor .. este ceva ce ar putea avea nevoie de zonă, dar nu ar trebui să plătiți prețul românilor mai vechi și să primiți un meniu mai mic Nu ne-a deranjat niciodată să cheltuim o sumă mai mare pentru cină și o sticlă grozavă de vin când mâncarea a egalat ceea ce am plătit noi .. dar acum voi fi în continuare un fan al romainelor, dar să știți că ar trebui să-mi păstrez opțiunile de mâncare la tacosurile de burger sau pește.

