Recenzii - Banh Mi Bistro
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 23.05.2022
Priveliște superbă! Amenajare în aer liber absolut uimitoare. Salata de friptură a fost delicioasă și creativă, mai ales pentru o salată. Servivul a fost perfect. O trebuinta!!!
Am rezervat o rezervare pentru o cină târzie, deoarece nu am ajuns la complex până târziu. Serverul părea enervat de noi imediat ce ne-am așezat. Părea mai frustrat când am comandat, deoarece nu am comandat aperitive, a încercat să ne împingă. Când mesele ne erau servite, serverul stătea la câțiva metri distanță de masa noastră și ne privea cu ochii în jos, făcându-ne să ne simțim inconfortabili și ne grăbeam să ne terminăm mesele. Era evident că voia doar să iasă de acolo. Acest lucru a fost cu adevărat regretabil, deoarece era weekendul nostru aniversar și speram la o cină frumoasă.