Heimisch - Norden
Heimisch
Descriere
Meniu cu prețuri
Imagini
Cerere de rezervare pentru Heimisch
Recenzii
Serviciu incredibil de delicios și servicii de frepsie. N-am avut niciodată o grădină atât de fabuloasă, n-ai gustat untul în totalitate. Carnea era delicată, ciupercile perfect chiar și sosul un vis. Este, de asemenea, frumos că suplimentele în boluri separate, mici sunt, prin urmare. Deci, nu aveți o placă atât de completă în fața dvs. și puteți gusta și ceva de la omul secundar. De asemenea, la cereri speciale ca un alt dressing pentru salată și alt fel de mâncare laterală a fost foarte prietenoasă. Din păcate, a fost relativ tare, în principal pentru că restaurantul a fost foarte bine vizitat și pentru că un copil destul de obraznic a alergat de multe ori a alergat adesea și a vorbit foarte tare. Nu trebuie să fii așa ceva. Dar restaurantul nu poate face nimic și mâncarea bună a dispărimentat rapid
Alimente fantastice și un serviciu foarte bun într-o atmosferă demnă. Recomandăm cu siguranță restaurantul
Mâncarea a fost mare ... Porțiuni abundente ... un serviciu foarte prietenos și mâncare au venit destul de repede. Vom reveni cu bucurie
Soțul meu a mâncat pentru a polua, acest fel de mâncare a fost bine până acum. Am avut pulpă cu polenta, măsline, ceapă și anghinare. Curtea a fost foarte neglijentă, depășită, măslinele erau uscate și anghinarea fără gust .. În general, întreaga compilație nu a fost potrivită. Apetricatorul meu ar trebui să fie o supă de dovleac. Pentru mine o bulion limpede nedefinit, cu un mic ulei de semințe de dovleac. Deoarece cardul meu nu a funcționat pentru prima dată din cauza problemei de conectare, a spus chelnerul tare "Poate aveți un alt card?" În general pentru o seară dezamăgitoare
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
