Livrarea a avut loc în minimul convenit. Am comandat yakisoba și nu a fost rău, dar din păcate a venit cu un anumit gust ars, deși aparent nu s-a ars nimic Livrarea a avut loc în minimul convenit. Am comandat yakisoba și nu a fost rău, dar din păcate a venit cu un anumit gust ars, deși aparent nu s-a ars nimic