Recenzii - Cardápio Pizzaria
Rezumatul recenziilor
A fost Diego Quintana la Cardápio Pizzaria în:
Imi place! Pizza medie este mărimea ideală pentru a mânca doar o persoană. Omul de livrare a spus că dimensiunea încolțirii era ca un burete. Așa că data viitoare voi comanda un germinat pentru desert. Pizza este delicioasă, iar prețul a fost foarte frumos. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Deshawn Keebler la Cardápio Pizzaria:
Am anulat comanda și am returnat pizza! Așteptați mai mult de o oră și nimic! Le suni și anunță-le că prognoza de livrare este de 75 de minute! Unde ai văzut-o Mi-e foame acum! Voi fi mort în 75 de minute! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 27.02.2021
Am anulat comanda și am returnat pizza! Așteptați mai mult de o oră și nimic! Le suni și anunță-le că prognoza de livrare este de 75 de minute! Unde ai văzut-o Mi-e foame acum! Voi fi mort în 75 de minute!
Imi place! Pizza medie este mărimea ideală pentru a mânca doar o persoană. Omul de livrare a spus că dimensiunea încolțirii era ca un burete. Așa că data viitoare voi comanda un germinat pentru desert. Pizza este delicioasă, iar prețul a fost foarte frumos.
Aceasta pizza traditionala pentru cei care doresc mult gust !!! Paste fine și ingrediente de înaltă calitate.