Da Luigi - Neu-Isenburg
Da Luigi
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Da Luigi
Recenzii
Am fost în călătorie de afaceri și am căutat un restaurant să ia prânzul. Ristorante da Luigi a fost pe calea mea. Personalul este ușor, prietenos și serviciul este perfect. Pranzul a fost perfect, de asemenea. Locul în sine este curat și frumos. Prețul este puțin mai mare decât cel mai mare decât restaurantul italian obișnuit. Dar și performanța este mai mare. Vă mulțumim pentru prânzul bun și norocul echipei
Întotdeauna mâncare excelentă. Am avut toți pești pe care ne-am bucurat toți. S-ar putea să fi existat încă câteva cartofi prăjiți ... scumpe acolo nu există două moduri despre el, dar o mâncare bună și un loc excelent pentru ocazii speciale
Tariful rafinat servit de personalul de așteptare prietenos și de omul principal însuși. A avut un somon cu adevărat delicios și un carpaccio de ton urmat de o paste încântătoare cu carne de cârnați italieni. În general, un mare restaurant și un mare personal și ar dori să se întoarcă
Truffle paste cel mai bun lucru pe care l-am mâncat vreodată! Vine în rola de parmezan! Scallops și aperitiv de ciuperci, de asemenea, uimitor gnocchi cu busuioc și roșii ..
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
