Curry Leaves - Nashik

#13 - Fast Food - Nashik, #20 - Vegetarian - Nashik, Chinezesc

Curry Leaves

Curry Leaves
3.6 / 5 (348 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Madhu

Recenzii

★ 3.6 / 5 from 348 reviews
mnigam
11.08.2017

Cel mai bun restaurant cu legume ieftine din oraș Mâncarea este bună și ambianța este, de asemenea, calmă ... dar nu la orele de vârf. Produsul pentru micul dejun dimineața și Missalul sunt, de asemenea, ok în comparație cu Missalul Nashik Dar pentru legume, poate preferați acest loc

bhola38
11.08.2017

Este cel mai bun hotel cu legume pure la buget din Nasik. Mâncarea este fantastică. Puteți începe de la începători de supă până la feluri principale. Fiecare bucătărie are un gust delicios. Singurul loc în care am primit supă bună de ceapă franceză. Hotelul deschis de pe acoperiș se simte ca un restaurant cu grădină. Serviciul este rapid, dar asigurați-vă că comandați produse alimentare în serie, altfel toate produsele alimentare vor fi introduse în același timp. Hotel foarte ieftin. 300 RS pe cap sunt sume medii de facturare. Trebuie să vizitați hotelul pentru familii și prieteni.

vijayent-dada
11.08.2017

Am fost aici cu colegii mei de birou pe data de 9.12.16 ... mâncarea de aici este total rahată, vasele sunt prea scumpe ... nu este deloc recomandabil să încercați e1 ... Încercați -1/5 VFM -1/5 Ambianță -2/5

madhu-shroff
11.08.2017

Mâncarea este bună, dar serviciul chiar e de rahat. Personalul nu este deranjat. Cu excepția supei, ceea ce am mâncat a fost bun. Încercați Rumali Khakra, este frumos.

padama29
11.08.2017

Momentan mâncând excursii în Nasik ???? Am fost aici de multe ori Frunzele de curry sunt un salvator pentru vegetarieni Acest restaurant este un loc bine făcut, cu un concept deschis și se îmbunătățește în fiecare zi Conducerea este destul de cool. Acest loc este discuția orașului pentru calitatea mâncării și gustul super gustos. Am aruncat în aer acest loc acum câteva zile și nu am fost prea mulțumit de gust pentru prima dată. Am comandat supa Manchow ???? și Rumali Khakra - felul lor de mâncare pentru începători, care a fost bun și a avut un gust bun. Apoi ne-am gândit să încercăm sizzlerul lor chinezesc care nu ne-a satisfăcut papilele gustative. Bilele manșuriene nu au fost gătite corect și nu au gust bun. Ar fi putut fi mult mai bine. Serviciul a fost bun. Chelnerii au fost foarte activi și cooperanți ????????

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: