Recenzii - Patiseria-cofetaria Kristal
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Patiseria-cofetaria Kristal în:
Eclair-urile sunt excelente: pufoase, cu o cremă fină și aromată. Îmi aduc aminte de cele pe care le mâncam când eram copil. Și prietenii mei care vin în vizită au eclair-urile în topul preferințelor, atât cele mici, cât și cele mari. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Patiseria-cofetaria Kristal:
Este minunat că avem o cofetărie în comună! Felicitări patronilor pentru că au reușit să deschidă o astfel de afacere! Mult succes și să aibă cât mai mulți clienți! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 25.05.2022
Eclair-urile sunt excelente: pufoase, cu o cremă fină și aromată. Îmi aduc aminte de cele pe care le mâncam când eram copil. Și prietenii mei care vin în vizită au eclair-urile în topul preferințelor, atât cele mici, cât și cele mari.
Acestea sunt atât de delicioase și savuroase încât aș rămâne toată ziua în magazin... Ceea ce faceți acolo este ARTĂ. Respect total.
Este minunat că avem o cofetărie în comună! Felicitări patronilor pentru că au reușit să deschidă o astfel de afacere! Mult succes și să aibă cât mai mulți clienți!
E foarte bine ca avem o cofetarie in comuna ! Felicitari patronilor ca au reusit sa deschida asa afacere ! Bafta si la cat mai multi clienti !
Ultimul update : 07.01.2025