Harlachinger Einkehr - Munich

Germană, Cafea, Supă
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Harlachinger Einkehr

Harlachinger Einkehr

Harlachinger Einkehr
3.9 / 5 (8615 reviews)

Descriere

Ultimul update: 21.06.2026 de la: Arlene

Cerere de rezervare pentru Harlachinger Einkehr

Recenzii

★ 3.9 / 5 from 8615 reviews
ikhidie74
20.09.2020

Frumoasă grădiniță cu un decor destul de frumos. Serviciul a fost ok, mâncarea a fost ok, bierul a fost destul de bun și se simte foarte local. Probabil mai autentic decât alții

vugdrag-kumritsh
20.09.2020

Din moment ce trăim după colț ... din când în când mergem aici ... mâncarea este decentă, prețul la fel ... DAR când vine vorba de personal prietenos ... haaaaahahaaaa ... munichul în sine nu este un loc prietenos ca atare ... dar harlachinger einkehr este pe primul loc în ... grosolănie ... poate că acesta este propriul farmec personal; sunt nepoliticoși ... și există mai multe grădini de bere non-turistice mai prietenoase în oraș. deci dacă se poate evita

amcdermott
20.09.2020

Încă o dată am mers la această grădină minunată de bere. Bună bere Augustiner și mâncare locală. Mâncarea și serviciile sunt minunate și pot recomanda acest loc oricui cu siguranță mă voi întoarce ..

arlene93
20.09.2020

Indiferent de mărimea mulțimii pe care o găzduiesc, personalul este cald, prietenos și de ajutor chiar și pentru cei dintre noi care se luptă să spună corect orice frază germană. Mâncarea este tradițională bavareză, cu porții de umplere, iar factura de la sfârșit nu vă va șoca ... Locul de joacă pentru copii este mic în comparație cu de ex. Menterschweige, dar cele două trambuline și ambianța generală o compun în totalitate. Dacă îi întrebăm pe copii unde vor să meargă, "grădina cu trambuline și elefanți!" este alegerea lor de top

wehner-sonia
20.09.2020

Locul este într-adevăr frumos, înconjurat de tot verde și cu un loc de joacă pentru a vă face fericiți copilului mic. Cu toate acestea, am fost dezamăgiți de mâncare, cârnații au fost foarte buni, dar coastele nu au fost grozave. Arătau foarte frumos și atrăgător, dar după ... prima mușcătură îți dai seama că carnea nu este cea mai bună și nici foarte gustoasă. Poate am avut ghinion de când am mers acolo o singură dată. Oamenii pe care îi găsești aici sunt localnici adevărați din cartier. Din păcate, experimentăm unii oaspeți având un comportament deloc politicos față de băieții care lucrează acolo, tratându-i folosind „du” în locul oficialului bavarez „Sie” într-un mod foarte nepoliticos. Acest lucru ne face să ne simțim incomod pentru moment. Mai ales că pentru noi personalul care lucrează acolo a fost întotdeauna foarte amabil, prietenos și politicos

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: