Recenzii - Gasthaus Alter Wirt
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 24.09.2020
Este întotdeauna o experiență minunată să mâncăm acolo și să fim bine participați de personal, în special Jonas, care ne face să ne simțim mereu acasă
Prietenul meu și cu mine stăteam într-un hostel din apropiere și ne-am imaginat o schimbare de locație pentru micul dejun. Dimineața în care am mers, vremea a fost atroce, cu ploi neîncetate. Restaurantul era gol, iar doamna care ne-a servit a fost atât de drăguță și prietenoasă .... Mâncarea a fost super și practic nu ne-a costat nimic. Setarea a fost tractională și încălzitoare
Am fost la acest stabiliment de două ori în timpul festivalului Oktoberfest și am avut de două ori o experiență bună. Prima dată a fost doar pentru câteva băuturi, dar la orele fericite nu am avut ce să mă plâng pentru un litru de masă. A doua ... dată când am avut specialul Schnitzel, care este o frumusețe fărâmițată de fulgi de porumb, precum și masa de litri de bere și a ajuns la o valoare uimitoare. Verificați orele pentru aceste oferte speciale, dar dacă atingeți locul la momentul potrivit, poate fi foarte foarte ieftin pentru München. Și mâncarea a fost bună de pornit



