Recenzii - L'angolo
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 03.05.2021
Alimentele au fost delicioase. Serviciul lăsat să fie dorit. Am venit la noi ca un factor de interferență. Biletul de zi a fost, de asemenea, reținut pentru noi. Foarte rău, deoarece mâncarea este delicioasă
Serviciul ar putea fi mai atent ... Sticlă goală, nimeni nu a întrebat dacă vreau să beau ceva.
Acest mic restaurant italian Byob are cea mai bună mâncare italiană din Philly de departe. Porțiuni generoase și favoare robustă. Lobster Ravioli este ambalat cu bucăți de carne de homar și nu doar pe umplutura procesată. Bolognezul spaghetelor este aromat, fără a fi prea greu sau gras. Dacă este fructe de mare pe care le doriți, atunci du-te pentru Spaghetti Scoglio este minunat. O mulțime de midii, creveți, scoici și calamari ... Acest loc este cel mai bun
Datorită locației sale, restaurantul se oferă ca un loc de întâlnire pentru paharul de vin după muncă, pentru cei care doresc să lucreze în nordul München și nu mai doresc să conducă la oraș


