Recenzii - Don Giovanni
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 08.08.2017
Serviciul a fost lent. Chelnerița a greșit comanda, rezultând că un platou a fost servit la 10 minute după ceilalți. Locație excelentă.
Am condus două ore pentru brunch-ul zilei de naștere a soțului meu duminică. Speram să stăm în aer liber și să privim trecătorii de marfă. Terasa în aer liber a fost închisă și a fost trist, deoarece a fost o zi atât de minunată. Acest lucru nu a fost menționat pe site-ul lor. Serverul nostru, Tony a fost simpatic și perfect. El a fost cel mai bun lucru din experiența noastră culinară. Nu ne vom întoarce, deoarece mâncarea a fost doar corectă și o dezamăgire. Au existat mai multe opțiuni, dar peștele era mușchios, carnea de vită și ardeii erau masticabili, ouăle Benedict erau prea gătite, slănina era prea sărată. Deserturile erau nesatisfăcătoare. Cobblerul de piersici a fost făcut cu conserve de piersici, eclerele și strudelul erau încă înghețate. Soțului meu îi plăceau vafele, friptura de vită, șunca și cârnații de mic dejun. Alții ne-au spus că mâncarea nu era atât de grozavă, dar am vrut să luăm masa în aer liber, așa că am riscat. Ar fi trebuit să ne ascultăm prietenii și familia.



