Via Battisti - Mount Martha

#10 - Vegetarian - Mount Martha, #21 - Cafenele - Mount Martha, Italian
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Via Battisti

Via Battisti

Via Battisti
4.0 / 5 (1325 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Jayce

Cerere de rezervare pentru Via Battisti

Recenzii

★ 4 / 5 from 1325 reviews
albertha-stark
14.08.2017

A avut un prânz foarte târziu aici. Un stil mediteranean prăjit prăjit se concentrează și un suc de la frigider. A fost singurul loc deschis sâmbătă la ora 15:30, iar mâncarea era plăcută. Deși un motiv ciudat, Fockacia a fost servită cu un castron mic de oțet dulce balsamic acoperit cu un strat gros de ulei de degustare medie. Ați încercat să fiți europeni? Cine știe. Atmosfera în afara a fost frumos - umbrele oferite, dar scaunele, în timp ce lemnul reciclat dulce a fost construit pentru pitici. Au avut o mare selecție de băuturi (unele sucuri organice interesante și băuturi fermentate) și prețul a fost în regulă. 35 de dolari pentru două băuturi incluzive și un macaroane. Dacă sunteți după tariful Hipster Cafe și în zonă, merită să încercați! Jale Scoring după cum urmează: Alimente: 0.6 Băutură: 0.9 Atmosferă: 0.6 Serviciu: 0.6 Pret: 0.5 Jale (Total = 3.2 Runda la 3.0)

grimes-eldon
14.08.2017

Cafea destul de bună - Maria mândră. Standardul Milkshake. Mâncare destul de mult din moară. Serviciul lasă un pic pentru a fi dorit. Era doar ora 16:00, iar Barista ia spus colegilor ei suficient de tare pentru a auzi că ar trebui să înceteze să ia mesaje de cafea în jurul valorii de 5, așa cum a vrut: "Be 6 ani"

erling07
14.08.2017

Am venit aici de ceva timp când am văzut câteva baristase de cafea (Mornington Hipsters), vino și plecăm. Fata, care astăzi face cafeaua mea astăzi, părea că nu are capacitatea de multi-sarcină! Ma făcut pentru cea mai gravă cafea pe care am plătit-o în multe luni! Dar sa făcut să aibă o chat uriașă în timp ce face această cafea groaznică, îmi place mâncarea de aici bolnavă, rămân în viitor și du-te mai departe unde pentru cafeaua mea ..

jayce-ritchie
14.08.2017

Mâncare bună și cafea grozavă! Cu toate acestea, angajații au avut conversații foarte puternice și păreau foarte neprofesionale. Nu puteam prânz cu facturi constante și o grămadă de boabe care sa întâmplat în spatele scenei.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: