Foxy - Montreal
Foxy
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Foxy
Recenzii
Toate foarte bune, mâncare bună, prețuri bune, singurul lucru rău este că ospătarii trebuie să acorde mai multă atenție meniului, cel care ne-a servit nu știa începutul și am sfârșit să cerem recomandarea, dar nu a fost rău pentru asta nu a fost o intrare în afara ei, este un loc excelent în valoare de ceea ce costă, foarte frumos și confortabil.
Mâncare foarte bogată și porții suficiente. Facilități curate și scaune confortabile. Server foarte atent.
Serviciu rău, a fost rezervat în avans pentru o zi de naștere, nu a fost primit ca și alte restaurante, nu a fost menționat niciodată că a fost o ocazie specială (ziua de naștere), nici măcar în desert și bucata de carne ca în Apa dezghețată, fără gust, neîncăpătoare și grea, nu cred că ne vom întoarce, este a treia oară când mergem și a fost foarte proastă, nu o recomand
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
