Recenzii - Chez Victoire
Rezumatul recenziilor
A fost العزم الكردي la Chez Victoire în:
Loc excelent pentru cină. Personal profesionist, amabil și cu cunoștințe. Jean chelnerul nostru a făcut experiența cea mai plăcută. Sal, atmosfera și personalul sunt excepționale. Apropo, cina cu friptură a fost fabuloasă. Foarte recomandat. Poftă bună!!!! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 08.08.2017
Acest loc pune o gaură în perete cu vegetarieni buni. Ambianța nu este grozavă, dar mâncarea este bună, iar oamenii care conduc locul sunt foarte calzi. Cel mai bun element din meniu sunt sandvișurile lor.
Am întârziat la rezervarea noastră, dar Chuck a ținut cu amabilitate masa pentru noi. Salata Cezar de pe masă a fost uimitoare. Rețeaua noastră a fost puțin așteptată, dar înainte de a ne putea plânge, serverul nostru și-a cerut scuze și au apărut la scurt timp. Mâncarea și porțiile uimitoare erau potrivite. Fripturile noastre au fost perfect făcute! Datorită micii întârzieri din rețeaua noastră, managerul a trimis un păcătos skor Sundae pe care, deși eram mult prea plini, l-am devorat. Servicii excelente și felicitări către conducere pentru a rămâne în topul serviciilor.