Recenzii - Claim Jumper
Rezumatul recenziilor
Scor Total
3.8 din 5 Foarte bine | 1997 comentarii
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 11.03.2021
4.8 ★ din 23 comentarii
Eram atât de supă bummed a ieșit și chelnerul ne-a recunoscut că a fost livrat în pungi și reîncălzit la restaurant ... am plecat după aceea. Supa a fost complet separată și consistența queso dip
Am avut rezervări, dar a trebuit să așteptăm când am ajuns. Mi-aș fi dorit ca Claim Jumper să ne fi dat posibilitatea de a alege în interiorul mesei noastre exterioare. Vremea era rece și în timp ce aveau încălzitoare afară în cort, cred că ar fi trebuit să le aibă sau încălzitoare. Chelnerul a fost bun. Gazda era slabă
M-am simțit bine să mănânc din nou în siguranță. Seiful a rămas cu noi tot timpul. Nu a fost foarte mult personal implicat care a scăzut numărul de contacte
Opentable
3.3 ★ din 83 comentarii
Int Restaurants
4.2 ★ din 1881 comentarii
Restaurants
4.0 ★ din 1 comentarii