Recenzii - Claim Jumper

Friptură, American, Supă

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.8 din 5
Foarte bine | 1997 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 11.03.2021

4.8 ★ din 23 comentarii
pfeffer-mallie
11.03.2021

Eram atât de supă bummed a ieșit și chelnerul ne-a recunoscut că a fost livrat în pungi și reîncălzit la restaurant ... am plecat după aceea. Supa a fost complet separată și consistența queso dip

ruecker-oren
11.03.2021

Serviciu bun, mediu plăcut în acest timp al COVID

luisa-goyette
11.03.2021

Am avut rezervări, dar a trebuit să așteptăm când am ajuns. Mi-aș fi dorit ca Claim Jumper să ne fi dat posibilitatea de a alege în interiorul mesei noastre exterioare. Vremea era rece și în timp ce aveau încălzitoare afară în cort, cred că ar fi trebuit să le aibă sau încălzitoare. Chelnerul a fost bun. Gazda era slabă

remington08
11.03.2021

M-am simțit bine să mănânc din nou în siguranță. Seiful a rămas cu noi tot timpul. Nu a fost foarte mult personal implicat care a scăzut numărul de contacte

ftwnh-ahngr
11.03.2021

Absolut cel mai bun serviciu vreodată și personalul cel mai plăcut și plăcut

Opentable
3.3 ★ din 83 comentarii
Int Restaurants
4.2 ★ din 1881 comentarii
Restaurants
4.0 ★ din 1 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Monrovia