Recenzii - Esevagonte Eatery
Rezumatul recenziilor
A fost Garnett Grant la Esevagonte Eatery în:
Toate foarte bune, mâncare bună, prețuri bune, singurul lucru rău este că chelnerii trebuie să acorde mai multă atenție meniului, cel care ne-a servit nu știa începătorii și am ajuns să cerem recomandarea, dar nu a fost rău pentru asta nu a fost o intrare în afara că este un loc excelent în valoare de ceea ce costă, foarte frumos și confortabil. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Clifford Paucek la Esevagonte Eatery:
Serviciu nepotrivit, a fost rezervat în avans pentru o zi de naștere, nu a fost primit ca alte restaurante, nu s-a menționat niciodată că a fost o ocazie specială (ziua de naștere), nici măcar în desert și bucata de carne așa cum era în Apa dezghețată, fără gust, neîncăpătoare și grea, nu cred că ne vom întoarce, este a treia oară când mergem și a fost foarte proastă, nu o recomand Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 23.09.2019