Recenzii - Bakan
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.03.2021
Prima dată când lucrez într-un loc de lux oarecum casual, sunt foarte conștient de serviciu. Fără plângeri majore, dar cu siguranță nimic special. Un loc interesant
Singurul lucru care merită să mănânce a fost Guac și care este de obicei bun oriunde. Băuturile erau bune și am comandat o grămadă din ele, iar mâncarea nu a gustat ca orice. NU RECOMAND și NU NE VOM ÎNTORNA
Îmi place acest restaurant și voi continua să vin, deoarece au mâncare, băuturi și ambianță excelente. Motivul pentru care nu le-am dat stele este că, după ce am făcut rezervarea, am sunat la restaurant și le-am cerut să se asigure că primesc o masă în aer liber și le-am spus că sărbătorim o zi de naștere. Când am ajuns acolo, nu aveau la dispoziție masă în aer liber, ceea ce arată sincer o lipsă de atenție la detalii și un serviciu clienți nu atât de grozav. În vremurile Covid, vă rog să nu faceți promisiuni pe care nu le puteți respecta, pentru mine acest lucru a fost extrem de important și a fost o prostie
Bakans este unul dintre restaurantele noastre preferate. Mâncarea mexicană este preparată cu ingrediente proaspete, nu prea gătite, dar bine condimentate. Meniul pare tipic, dar prezentările și rețetele sunt imaginative, deloc tipice. Restaurantul onorează restricțiile Covid, cu mese bine distanțate. Nivelul de zgomot este moderat, iar băuturile sunt remarcabile
