Keizo - Metro Manila

#10 - Fructe de mare - Metro Manila, #15 - Sushi - Metro Manila, Japonez
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Keizo

Keizo
3.9 / 5 (108 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Gregg

Recenzii

★ 3.9 / 5 from 108 reviews
brennon65
11.08.2017

Keizo este cu siguranță unul dintre cele mai bune restaurante japoneze pe care am avut plăcerea de a mânca! Aparent, proprietarul și bucătarul obișnuiau să fie șeful bucătarului la un hotel renumit în metrou. Standardele pe care le-a avut-o înapoi în zilele sale din cap-bucătar s-au dus la propriul restaurant, deoarece calitatea alimentelor sale este o u d i n g! Nu mă deranjează nici măcar prețurile mâncării, pentru că știu că primesc ceea ce plătesc. Recomand foarte mult Sashimi! Atât de proaspăt!

mary71
11.08.2017

Am comandat tonul Pokel Bowl W / O Avocado, EBI TEMPURA MAKI, Pui Ramen, Tonkotsu picant. Ambele bulion sunt bogate și gustoase. Pokel Bowl a fost mai mic decât mi-am imaginat. Și, în cele din urmă, tempura lor EBI a fost aproape bună, dar se pare că uleiul pe care l-au folosit pentru prăjirea temporă a fost același ulei pe care l-au folosit pentru prăjirea peștilor, prin urmare, a existat un gust evident de pește care nu ar trebui să fie acolo. Serviciul Clienți este bun. Chelnerița noastră ne-a recomandat să ne adăugăm Poke Bowl cu tempurar crocante, astfel încât să aibă un gust mai bun. Singurul lucru amuzant pe care l-am observat în restaurant a fost meniul lor. Am uitat să fac o fotografie Tho. Odată ce ați verificat meniul, veți simți ca și cum ați afla într-o cameră de karaoke care caută următoarea melodie. ????????

horace56
11.08.2017

Îmi place ambianța și serviciul! Am fost aici cu rudele mele și cu niște prieteni de familie după biserică și am iubit-o! Mai ales cea de pe bastoane pe care am uitat numele, dar a fost superb! Aș vrea să ne întoarcem să mâncăm din nou cina.

wrath-2
11.08.2017

Am crezut că am scris deja o recenzie pentru binele lui Keizo. Acesta este cel mai apropiat refugiu al bucătăriei japoneze autentice pentru mine, în timp ce cu siguranță nu va rupe banca, nu este nici băiat ieftin. Dar este în capota mea și este o bucată mică de cer japonez. Evaluați-l de 4,5 stele pentru meniul de fructe de mare din meniuri minunate. Nu este aliniat la Ramenul meu de obicei bogat, aromat, de fapt, are un bulion de bază retro-just-dreapta sărat, dar Daaaaaayyyyyyyyymmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm! Super baraj de fructe de mare în ea. Somon, creveți, calmar, ton, yowza! La P500, pentru mine, este chestii de calitate. Farilele sunt în regulă, mai multe lucruri tradiționale ale Ukkokei, ca niște tăiței instantanee, dar nu contează. A fost un ramen mare și simplu de fructe de mare, fără bibeluri, dar toate acele fructe de mare pe partea de sus a făcut această experiență fabuloasă. În general, în toată mesele mele aici, este în general un 4/5, dar acest ramen a fost o surpriză plăcută. Doar bulion bun și o mulțime de fructe de mare! Am încercat Sashimi, de obicei ... citiți mai mult

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: