Recenzii - Steak Dining Vitis

Friptură, Deserturi, Sandvișuri

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.4 din 5
Impresionant | 24 comentarii

A fost Anonym la Steak Dining Vitis în:

Pranzul este o afacere uimitoare. Calitate excelentă și una dintre cele mai bune mese pe care le-am avut în timpul lui Tokyo. Există doar table plus o cameră privată Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 04.05.2021

5.0 ★ din 15 comentarii

Pranzul este o afacere uimitoare. Calitate excelentă și una dintre cele mai bune mese pe care le-am avut în timpul lui Tokyo. Există doar table plus o cameră privată

Opentable
4.4 ★ din 9 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Meguroku