Recenzii - Steak Dining Vitis
Rezumatul recenziilor
Scor Total
4.4 din 5 Impresionant | 24 comentarii
A fost Anonym la Steak Dining Vitis în:
Pranzul este o afacere uimitoare. Calitate excelentă și una dintre cele mai bune mese pe care le-am avut în timpul lui Tokyo. Există doar table plus o cameră privată Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 04.05.2021
5.0 ★ din 15 comentarii
Opentable
4.4 ★ din 9 comentarii