Recenzii - The Narrows Steakhouse
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la The Narrows Steakhouse în:
A acoperit fripturile, dar le-a înlocuit atât la satisfacția noastră. Nu există alte probleme decât atât, și au rezolvat greșeala care a fost făcută fără ezitare Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la The Narrows Steakhouse:
Serviciul a fost lent cu personalul de așteptare inactiv. Unul din cinci salate a fost uitat astfel, întârzierea tuturor livrărilor de alimente ulterioare, ceea ce a dus la o depășire. Mielurile de miel au fost grase și cu puțină aromă. Grăsime s-au culcat pe plăcuța de saturare a alimentelor pe placă. Una dintre partidele noastre a ordonat o friptură care era foarte bună. Listă de vinuri excelente, deși Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 02.07.2021
Restrângerea a fost de necrezut! Întreaga experiență de luat masa a fost un serviciu excelent de mare alimente, aș recomanda foarte mult nimănui. Nu putem aștepta să ne întoarcem