Recenzii - Manhattan Pizzeria
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 19.02.2023
Serverul a fost foarte drăguț și atent. Cocktailuri grozave. Un loc bun pentru a privi oamenii împreună cu sunetele orașului (așezat afară) aș merge din nou dacă sunt în DC.
Guacamolul este excelent. Am mâncat în aer liber pe trotuar, ceea ce a fost o experiență plăcută. Deși mâncarea nu este nici autentică, nici gourmet, este destul de gustoasă și bine pregătită. Serviciul este bun, iar porțiunile sunt generoase. Este un mediu distractiv.
Mâncarea a fost destul de bună. Guacul pe care îl fac la masă a fost excelent. Băuturile sunt înspăimântător de mult. Serviciul, deși atent, părea un pic confuz.
Serviciul a fost foarte bun, mâncarea a fost bună, băuturile sunt bune, dar la un preț scăzut și slab. Am stat afară și a fost încântător.



