Recenzii - Yoshinoya

Gustări Rapide, Japonez, Cafea

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.9 din 5
Foarte bine | 180 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 11.08.2017

3.8 ★ din 24 comentarii
gerry-goodwin
11.08.2017

Un loc bun de fast-food japonez. Au restaurante frumoase și curate, cu servicii bune. Alegerea și alegerea mâncării este foarte bună, cu prețuri foarte accesibile.

bwilliamson
11.08.2017

Trebuie să faceți dacă doriți niște japonezi, dar nu aveți chef să încercați ceva nou. Prietenul meu iubește întotdeauna Tonkatsu Ramen și este carne de vită pentru mine. Yasai Itame are nevoie de îmbunătățiri, inclusiv unele mese de orez. Ceaiurile de casă sunt totuși excelente. Coma alimentară la mai puțin de 500 CP. ????????????

Zomato
3.8 ★ din 156 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Mandaluyong