Recenzii - Yoshinoya
Rezumatul recenziilor
Scor Total
3.9 din 5 Foarte bine | 180 comentarii
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 11.08.2017
3.8 ★ din 24 comentarii
Un loc bun de fast-food japonez. Au restaurante frumoase și curate, cu servicii bune. Alegerea și alegerea mâncării este foarte bună, cu prețuri foarte accesibile.
Trebuie să faceți dacă doriți niște japonezi, dar nu aveți chef să încercați ceva nou. Prietenul meu iubește întotdeauna Tonkatsu Ramen și este carne de vită pentru mine. Yasai Itame are nevoie de îmbunătățiri, inclusiv unele mese de orez. Ceaiurile de casă sunt totuși excelente. Coma alimentară la mai puțin de 500 CP. ????????????
Zomato
3.8 ★ din 156 comentarii
