Nikos Greek Taverna - Mamaia

#6 - Fructe de mare - Mamaia, European, Grecesc
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Nikos Greek Taverna

Nikos Greek Taverna

Nikos Greek Taverna
4.2 / 5 (15014 reviews)

Descriere

Restaurantul acesta a avut cândva o reputație bună, însă recent a dezamăgit. Atmosfera pare neglijată, cu un bar slab aprovizionat și un meniu ce oferă preparate reci și lipsită de gust. Prețurile sunt exagerate pentru calitatea oferită, iar toaletele necesită o igienă mai bună. Serviciul variază, de la chelneri amabili, dar nepăsători, la momente în care clienții sunt lăsați în așteptare. În ciuda acestor aspecte negative, unii vizitatori laudă atmosfera autentică și raportul calitate-preț, subliniind, totuși, importanța unui personal mai atent. Recomandările recente sugerează evitarea acestui restaurant pentru o experiență satisfăcătoare.

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Tea

Cerere de rezervare pentru Nikos Greek Taverna

Recenzii

★ 4.2 / 5 from 15014 reviews
andreea-c-stefania
23.02.2024

Mâncare excelentă, personal extrem de prietenos și amabil, în special cel care ne-a servit pe nume Mihai! Revin cu drag de fiecare dată. Țineți-o tot așa! Așteptăm să vă extindeți și în București.

madalina-florescu
23.02.2024

Mâncarea este delicioasă, atmosfera plăcută, personalul foarte politicos și atent! Avem nevoie de astfel de servicii. Recomand cu drag!

pdouglas-2
29.05.2022

Dupa ce am vizitat cateva restaurante din Constanta, am inteles in cele din urma de ce acest restaurant este considerat primul. Are literalmente cea mai buna raport calitate / pret dintre tot ce am incercat. Mancarea este foarte buna, sectiunea de jos este mai calduroasa decat cea de sus, preturile sunt... potrivite, dar voi puncta pentru baia rece si pentru faptul ca doar unul dintre chelneri a venit la masa cu ceva asemanator cu un zambet. Iata o bautura publica pentru toate restaurantele: clientii se simt mult mai bine primiti si isi bucura mult mai mult experienta atunci cand chelnerii zambesc (adica isi fac treaba cum trebuie) si se simt nelinistiti cand chelnerii vin sa le ia comanda ca si cum ar fi ultima pentru ei.

vsarasvuo
29.05.2022

Experiență îngrozitoare! Comanda a venit după 40 de minute iar mâncarea a fost rece, atât de rău încât 1 stea este nota minimă. Cea mai proastă experiență din 2021

kdamico-cactus0
29.05.2022

Cel mai bun restaurant grecesc din România și cea mai bună bucătărie grecească pe care o poti degusta în România. Îl recomandăm. Oameni frumoși și locație minunată.

FAQ

Ca oaspete poți utiliza W-LAN al stabilimentului gratis.

Sunt disponibile scaune pentru copii speciale pentru copii mici și bebeluși.

Localul și încăperile sale sunt accesibile și, astfel, pot fi utilizate și cu un scaun cu rotile sau cu dificultăți fizice de mobilitate.

Restaurantul acceptă cele obișnuite carduri de credit.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: