Tummy Box - Malate
Tummy Box
Descriere
Imagini
Recenzii
Nu am avut loc pentru prânz, așa că l-am încercat pe acesta. Prietenul meu și-a luat friptura de vită („specialitatea lor”), a fost bine, dar prietenul meu nu a terminat-o pe a ei. Am primit sisig-ul lor, a fost bine, dar prețul nu a meritat; Am cumpărat deja 3 mese Sisig la Eric. Prietenul meu a primit puiul lor de pui, care erau ca o aromă prea scumpă (fără sos) de la KFC, avea ca un sos picant de maion pe deasupra. Celălalt prieten al meu a primit Lechon Kawali care avea un gust bun. Locul era fierbinte și are multe locuri. Sper doar să nu folosească farfuriile de unică folosință atunci când mănâncă în interior. Prețul nu merita, era prea mult, iar mâncarea nu era chiar atât de bună-bună.
Îmi place mâncarea, deși nu avea un gust diferit. Este ca friptura de vită obișnuită, dar, potrivit casierilor, aceștia sunt bestsellerurile ei. Ceea ce nu mi-a plăcut este că folosesc alimente de unică folosință. De fiecare dată când cer un pahar cu apă, ea dă pahare de hârtie și trebuie să mergem la casă doar pentru a lua puțină apă. ????

