Cleo LA LIVE - Los Angeles

#26 - Vegetarian - Los Angeles, Mediterranean, Mic Dejun-brunch
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Cleo LA LIVE

Cleo LA LIVE

Cleo LA LIVE
4.0 / 5 (365 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Teagan

Cerere de rezervare pentru Cleo LA LIVE

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4 / 5 from 365 reviews
clara-532
25.05.2023

Prețuit pentru mâncare și servicii mediocre. Locație bună, ambianță OK.

ricardo-1989
02.04.2019

Filetul în stil Oscar a fost grozav !!! Serviciul de la Steve a fost perfect ca întotdeauna.! Acesta este motivul pentru care revenim la acest Del Delisco special - vă mulțumesc

glover-darrin
08.08.2017

Del Frisco este noul meu favorit din Brentwood. Preferatul meu este salata Steakhouse yum, întotdeauna perfectă de fiecare dată. Chelnerii și managerul par foarte atenți.

teagan-22
16.01.2022

Ne place Del Frisco Grill! Am fost acolo de mai multe ori de când s-au deschis în Brentwood și am avut în mare parte experiențe foarte bune. Singurul lucru pe care ar putea să-l îmbunătățească este să obții un server mai rapid la masă. Se pare că există o mică confuzie la biroul de check-in cu privire la ce server servește în ce zonă, dar sunt sigur că vor rezolva acest lucru. Am avut salată de friptură de câteva ori și este absolut delicioasă. Soțul meu a avut stroganoff de carne de vită și sa bucurat din plin. Lista de vinuri este excelentă și au și câteva vinuri bune la pahar. Recomand cu tărie Del Frisco Grill. Și dacă vremea o permite, vă sugerez să vă așezați pe frumoasa curte acoperită de afară.

sharon-1622
15.05.2019

Am rezervat o cină devreme, am vrut să verific acest loc pentru o vreme. După ce am citit câteva dintre recenzii, am fost puțin reticentă, dar am fost repede așezați. Am comandat băuturi, barul a fost puțin lent, dar nimic de reproșat. Soția mea a comandat salata de friptură, care a fost bună. Am comandat cartofi prajiti de burger si cartofi dulci si o salata. Burgerul a fost foarte bun, două pateuri gătite la comandă, au adus cartofi prăjiți în loc de dulciuri, dar au corectat greșeala și cartofii prăjiți au fost gustoși. Ar fi fost mai bine fierbinte. Salata era proaspătă cu două fâșii mari de slănină. În general, mâncarea, serviciile și ambianța restaurantului au fost între corecte și bune. S-ar putea să le mai dau o lovitură, dar nu s-ar grăbi înapoi.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: