Fox Hound Lone Tree

#19 - Pizza - Lone Tree, American, Pește
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Fox Hound Lone Tree

Fox Hound Lone Tree

Fox Hound Lone Tree
2.8 / 5 (55 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Matilda

Cerere de rezervare pentru Fox Hound Lone Tree

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 2.8 / 5 from 55 reviews
alfonzo16-weed6
17.03.2021

A apărut cu familia. Nu suntem deloc ocupați și am fost îndrumați să ne așezăm. După câteva minute fără să vină nimeni să ia ordinul, am urcat și am cerut barmanului să trimită pe cineva la masa noastră. După ce am urmărit chelnerițele vorbind între ele și totuși nimeni nu a venit să ia nicio comandă, am mai așteptat câteva minute înainte să ne ridicăm și să plecăm. minute de așteptare pentru oricine să vină la masa noastră. Nimeni nu a venit. NICIODATĂ nu voi mai merge în acest loc

edaugherty-fern3
17.03.2021

Mă lupt cu această recomandare pentru că înțeleg că o bucătărie se ocupă. Sunt în industria serviciilor, așa că o înțeleg. Cu toate acestea, am intrat într-un restaurant neocupat. Din păcate, nu existau mese joase, așa că a trebuit să ne așezăm la o masă cu înălțimea barului, cu copii. Am făcut să funcționeze. Chelnerița a fost prietenoasă nu știa cu adevărat meniul ei, dar este ceea ce este, ne-am luat băuturile, ne-am luat comenzile și apoi am așteptat ... și am așteptat ... și am așteptat ... după câteva minute încă nu am ajuns aperitivul nostru. Când am întrebat-o, ea a spus doar că a intrat o comandă uriașă. Aproximativ o oră și jumătate după sosire, ne luăm mâncarea. Lui meu îi lipsea queso-ul, dar în mare parte totul avea un gust grozav. Trebuia să existe o modalitate mai bună de a face față unei comenzi mari, care nu venea în detrimentul tuturor celor care serveau masa ȘI dacă aceasta era o problemă atât de mare, atunci personalul restaurantului trebuia să fie mai proactiv cu privire la adresarea oaspeților. Am văzut mai mulți oaspeți ridicându-se și ieșind. Aproape că ne-am făcut singuri! În cele din urmă, am primit o reducere la biletul nostru, dar numai după trimiterea biletului înapoi pentru discrepanțe de preț. Nu știu, încerc să nu fiu prea judecător față de serviciul lent, dar acest lucru a fost doar puțin prea mult

edaugherty-fern3
17.03.2021

Dacă ești un mare fan al sportului, atunci acesta este locul pentru tine

bschiller-fern10
17.03.2021

Am avut pește și chipsuri. Au fost foarte buni! Locul este foarte plin de viață și tare. Dar hei, au pariuri în afara pistei

kristopher-dickinson
17.03.2021

A durat câteva minute până când serverul a venit, în ciuda doar a plicului în bar. Nu mi s-a dat apă. Aripile mele au luat câteva minute să iasă, iar burgerul meu de pui a fost ars și ud cu unt de miso. Încă nu există apă

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: