Recenzii - O Gourmet Libanais
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 18.11.2020
Mâncarea a fost minunată și serviciul a fost prietenos, dar nu a fost nici pe departe suficient de bun pentru a merita factura finală. Am rezervat o masă, dar o masă nu era pregătită la sosire și am fost mutați în jurul unui amestec de scaune și mese. Mi s-a părut mai mult a fi într-o cafenea și, în timp ce mâncarea era încântătoare, am plecat doar crezând că este pur și simplu prea scump
Mâncare excelentă, cu o mulțime de opțiuni vegetariene. Serviciu grozav. Vă recomandăm cu tărie
Mâncare cu adevărat frumoasă și servicii fabuloase de la proprietar! Trăim de-a lungul drumului și nu am știut niciodată că este aici până nu l-am cercetat din opențios pentru o noapte specială cu mama și sora mea care folosesc un scaun cu rotile. Restaurantul nu ar fi putut fi mai ospitalier și am primit chiar și un deșert gratuit! Un pic peste preț pentru o zonă rezidențială, dar calitatea mâncării a fost uimitoare! Cu siguranță va reveni
Aceasta a fost o descoperire minunată înainte de vizita noastră la cinematograf. Mâncarea a fost excelentă, serviciul foarte bun, am primit câte un pahar de prosecco pe casă, deoarece era aniversarea noastră.