Casa Neruda - Lörrach

Mexican, Cafea, Carne

Casa Neruda

Casa Neruda
3.3 / 5 (2158 reviews)

Descriere

Ultimul update: 10.04.2026 de la: Rodolfo

Recenzii

★ 3.3 / 5 from 2158 reviews
gabrielle41
06.07.2021

Dragă, unul dintre restaurantul mai rău am fost. În opinia mea, mâncarea are o calitate foarte scăzută, un gust plat și fie este rece, fie cald pe același fel de mâncare. Cocktail-uri? aceeași poveste. Cel puțin sau chelneriță a fost foarte drăguță. Îmi pare rău pentru ea ... și da, este destul de ieftin

dbourdon
06.07.2021

Serviciul a fost îngrozitor, lent, stângace și a trebuit să așteptăm vârstele pentru mâncarea noastră, care la sfârșitul zilei nu era atât de mare

aimee09
06.07.2021

Ei bine, toți am decis în ultimul moment să optăm pentru mexican în loc de vechiul chinez de încredere, ce greșeală a fost. Restaurantul însuși a fost bine decorat, dar terasa exterioară era plină și am fost făcuți să stăm înăuntru, care a fost bine, am fost la capătul restaurantului din calea, înconjurat de tabele goale, rezervate, care nu au fost umplute întreaga seară. Așa că am stat și am așteptat și am așteptat și am așteptat, în cele din urmă, ordinea noastră de băuturi a fost luată, împreună cu ordinea starterului, apoi a dispărut fără a lua comanda noastră pentru cursul principal. Ok, așa că așa o fac aici, minute mai târziu și băuturile noastre nu au venit, așa că am mers să ne întrebăm unde erau și au venit la scurt timp după urmărire. În acest moment, ordinea noastră principală nu a fost încă luată. Au trecut câteva minute până atunci se întoarse. De asemenea, pentru că oamenii de pe cealaltă masă, cu care am împărtășit ridicările simpatice și contactul cu ochii, se plâng de asemenea. În cele din urmă, comanda noastră a fost luată, mese, destul de simplă. Am fost apoi spuneți că nu au existat tacos. Doar să i se spună încă câteva minute că au existat tacos pentru că le-a găsit după aceea! Așa că am așteptat ordinea noastră principală, a luat probabil încă un minut pentru a ajunge. Doar problema a fost că mesele au sosit. Eu eram ghinion, a cărui ordinul au fost uitați în totalitate, dar au fost fericiți să plece și să părăsească o singură persoană fără masă, așa că am văzut în timp ce celălalt a mâncat mesele, ceea ce trebuie să spun că nu erau prea entuziasmați. Deci, după alte minute din masa mea care nu ajunge, m-am aventurat și am întrebat unde era. Oh, a fost răspunsul, ai comandat ceva. Duh !!! Așa că au reușit să se grăbească prin ordinul meu de fajita, pe care trebuie să-l spun de un an, ar fi putut face o treabă mai bună. Apoi, proiectul de lege a venit, ne-au oferit cafea gratuită .... Woo Hoo cât de generoasă dintre ei, dar am scăzut. Proiectul de lege a venit la euro și nu am avut schimbare, iar chelnerița se mișca peste centru. Într-adevăr, dar în cele din urmă ne-au lăsat de la cenți. Sfatul meu este de a evita pur și simplu toate costurile. A fost una dintre cele mai grave experiențe ale restaurantului meu vreodată

rodolfo57
06.07.2021

Mai întâi am fost rugați să intrăm în interior, deoarece patio a fost complet rezervat. Am fost plasați în colțul îndepărtat, înconjurat de mese goale, dar rezervate ". A fost nevoie de un minut pentru ca ei să ia o ordine de băutură ... despre altul pentru ca ei să sosească ... apoi altul pentru ei să ia ordinea principală. Nu aveau Tacos ... într-o seară de vineri .. într-un restaurant mexican. minute mai târziu s-au întors .. se dovedește că au avut tacos. A fost un cuplu lângă noi .. care se luptau în mod similar. Cel puțin ne-am legat. În cele din urmă după aproximativ minute, mâncarea a sosit .. pentru noi. Necucky a urmărit în timp ce am mâncat și am așteptat .. și am așteptat ... și în cele din urmă a întrebat unde a fost cina ei .. Oh! ce ai comandat !'. Ei s-au grăbit prin mâncare .. care au ajuns ca pe ceilalți terminați. Tot timpul restaurantul era practic gol. Mâncarea mea a fost ok. Burritosul și tacos erau teribil ... doar carne de vită la sol. În cele din urmă, chelnerița a oferit cafea "pe casă" .. pe care am refuzat-o. Proiectul de lege, fără nici o compensație, nu am avut nici o monedă .. Am râs și am spus .. "Cred că putem uita" ... De fapt, trebuia să se gândească la asta înainte de a fi convenit

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: