Recenzii - Siena's
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 13.08.2017
Plăți plăcute și o alegere bună în meniu. Bazele excelente de pizza și toppingurile, pastele sunt foarte bune. Am mers acolo la cină și, din păcate, a fost un pic grubby. Tabelul a fost un pic lipicios și murdar, cu niște mâncăruri pe podea, probabil de la prânzul din mese de masă și a fost unsoare Mucky pe marginea scaunului când m-am dus să o trag. Poate doar un memento pentru ca personalul să facă o curățare decentă între serviciul de prânz și cină.
Partenerul meu și cu mine ne-am întors devreme pentru o rezervare de 5. Am fost așezați la un tabel de 4. Am avut numeroase personal de așteptare să meargă trecutul pentru următoarele 15 minute până când am oprit pe cineva și am cerut o setare de masă suplimentară și o apă de la robinet . Restul nopții a continuat să fie sub medie. Mâncarea era în regulă, dar personalul era doar nepoliticos, în special cei doi bărbați principali de la ușa din față care vă salută și apoi licitați rămas bun la sfârșitul nopții. Restaurantul este imens și mă simt ca și cum singurul lor scop este de a obține oamenii în și de a transforma mesele cât mai curând posibil pentru a face mai mulți bani. Această atitudine nu face ca oamenii să vrea să se întoarcă.