Recenzii - Piatti Pronti
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Abbey Lebsack la Piatti Pronti:
Mâncarea nu era fierbinte, în cel mai bun caz cald. Serverul nu putea răspunde la întrebări simple despre meniu sau croaziera cu artificii după cină. Foarte dezamăgit de toată masa. Focurile de artificii suntem minunați! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 06.11.2020
Mi-a plăcut acest restaurant oricând am plecat, dar, pentru mese în centrul orașului, mâncarea a fost de-a dreptul cumplită. Toți trei URAM mâncarea și este regretabil faptul că în locul pe care l-am apreciat în trecut ar putea servi mâncare atât de oribilă. Extrem de dezamăgitor și o risipă uriașă de bani și timp.
Încă o încercare! Nu a fost o experiență bună aici ... M-am dus acolo pentru raci, prin faptul că au spus că nu mai au, ci doar înlocuiesc JUMATATEA CRAWFISH cu PATRU CREȚI !! Sunt foarte supărat!
Acest lucru ar putea fi o bijuterie a locului, dar în seara în care am luat masa, nu aveau nevoie de personal de serviciu, mâncarea a durat mult până la masa noastră și apoi părea exagerată. Din păcate, era prea frig, altfel, acesta pare locul perfect pentru a sta afară pe terasă, cu vedere la râu, aer liber și vibrații energice ale orașului.
Mâncarea nu era fierbinte, în cel mai bun caz cald. Serverul nu putea răspunde la întrebări simple despre meniu sau croaziera cu artificii după cină. Foarte dezamăgit de toată masa. Focurile de artificii suntem minunați!