Café Outback Detmold - Lage

#11 - Pizza - Lage, Vegetarian, Cafea
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Café Outback Detmold

Café Outback Detmold

Café Outback Detmold
4.1 / 5 (2160 reviews)

Descriere

Ultimul update: 27.03.2026 de la: Joël

Cerere de rezervare pentru Café Outback Detmold

Recenzii

★ 4.1 / 5 from 2160 reviews
wulf67
21.06.2021

Am venit aici două nopți pe trot. Am comandat Burgerul Traumtanzer. Probabil unul dintre cei mai buni burgeri suculenți pe care l-am avut de mult timp. Ca o latură .. bratkatoffln care a ajuns acoperită cu ceapă mică bine gătită. Absolut delicios. Da, chelnerii nu sunt ... cel mai rapid, dar vara este o vibrație minunată, ocupată. Cu toate acestea, mâncarea ajunge cu promptitudine, așa că funcționează foarte bine. Am folosit germana mea spartă fără probleme. Ei vorbesc bine limba engleză și merită să vizitați în Detmold

armando-langworth
21.06.2021

Cafeneaua este situată frumos în mijlocul lui Detmold, iar interiliile Cafenea încearcă să imită Big City Flair. Serviciul este prietenos, dar o cafea lentă dureroasă a sosit înainte de mâncare. Alimentele sunt decente, dar foarte suprasolicitate pentru un glas mare de suc de portocale proaspete, euro pentru un mare Macchiato Latte. Nu ar recomanda

bmills
21.06.2021

Am fost aici pentru un brunch. Chelnerița a refuzat să vorbească engleza. Așa că a trebuit să încercăm cel mai bine la comanda în limba germană :. Am comandat afacerea burger duminicală, care ar trebui să fie inclusă un cocktail. Dar chelnerița nu a vrut să ne dea ... acel cocktail ca pentru că ea a spus că ne-a întrebat dacă vrem cocktailul. Ei bine, nu am auzit asta sau poate că nu am observat că, pe măsură ce germanul nostru este limitat. Dar Hei, de ce ar trebui să ne întrebe când comandăm meniu? Să ne confundăm? Ea a spus. Te-am întrebat, dar nu spui nimic. : Deci, pentru tot dvs., dacă nu vorbiți limba germană ca prima sau a doua limbă, vă rugăm să fiți conștienți de această problemă. Te vor înșuruba

joel-kohler
21.06.2021

Mâncarea este foarte bună, largă de hamburger. Personalul este foarte frumos! Trebuie să rezervați în avans

lorraine-leduc
21.06.2021

Am avut o cină foarte frumoasă acolo cu colegii. Burgerii lor sunt uimitoare, carnea este proaspătă și bună, iar chiflele lor de casă sunt delicioase. Am încercat unul cu Chili și ceapă numită Katrina ceva și recomandând să o testați. Personalul este frumos și atmosferă este ... foarte prietenos

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: