Thai Orchids - La Vista

#5 - Asiatic - La Vista, Thailandez, Înghețată
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Thai Orchids

Thai Orchids
4.3 / 5 (331 reviews)

Descriere

Ultimul update: 21.03.2026 de la: Mya

Recenzii

★ 4.3 / 5 from 331 reviews
amber-1432
15.04.2023

Wow. WOW!! Familia mea și cu mine suntem aici din afara statului și căutăm întotdeauna locuri pe care nu le avem acasă. Acesta este un mare loc thailandez! Porțiunile sunt uriașe, și chiar cei mai buni cei mai buni din familia noastră a iubit-o!

baltenwerth
11.08.2017

Mâncare mare thailandeză. Curry este mai gros, atunci ce sunt obișnuit, dar încă foarte bine. Serverul nostru a luat comanda cu telefoanele de cap? Ce-i cu aia? În plus, aș recomanda orhidee thailandeze.

rosetta-predovic
11.08.2017

Un co-lucrător și m-am dus la livezi thailandeze pentru prânz astăzi în timpul pauzei de prânz la 1 oră. Prima impresie pe care am primit-o a fost pozitivă ca sala de mese părea curată și ordonată. Am dat imediat chelnerului comenzii noastre și a adus repede apa și băutura răcoritoare. Aici experiența mea cu personalul de livezi thailandeză sa încheiat până la sfârșitul vizitei noastre. După așteptare timp de 30 de minute fără nici un cuvânt de la chelner și având două mese servite care au fost așezate după ce am fost, colegul meu și am decis că le-am dat destul de șanse. Ne-am ridicat și ne-am luat hainele, pe drumul spre noi am spus chelnerului că a trebuit să plecăm și tocmai a răspuns cu "OK". Aș vrea să-mi fi încercat mâncarea, dar cred că nu voi primi această șansă. Proprietarul sau managerul trebuie să înțeleagă că atunci când oamenii vin la prânz într-o zi de lucru, ei trebuie să fie mult mai rapidă (deși bănuiesc că ordinul nostru sa pierdut undeva de când alte două mese au fost servite înainte de a fi și atitudinea chelneriilor când noi stânga).

mya-81
15.07.2019

Am mâncat aici când ne-am mutat mai întâi la Omaha. Foarte delicios delicios alimente thailandeze ... gustoase, autentice și condimentate exact așa cum am vrut-o. Foarte mulțumit de experiența noastră de mese acolo!

paula-kreiger
11.08.2017

Întotdeauna comand Thai Pad când mă duc la un nou loc thailandez. Teoria este dacă pot obține lucrurile simple, voi explora partea mai aventuroasă a meniului următor. Acesta a fost singurul cel mai bun pad Thai pe care l-am avut vreodată, punct de perioadă. Servit cu o doză sănătoasă de arahide și o mulțime de pui fără a arunca raportul tăiței. Echilibrat, dulce, dar acru, conducând fierbinte, condiment așa cum a cerut, doar perfect. Nu pot să aștept să încerc o curry!

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: