Poseidon Mediterran - Krumbach

Pizza, Grecesc, Fructe De Mare
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Poseidon Mediterran

Poseidon Mediterran

Poseidon Mediterran
4.4 / 5 (888 reviews)

Descriere

Ultimul update: 25.04.2026 de la: Կաքաւիկ

Cerere de rezervare pentru Poseidon Mediterran

Recenzii

★ 4.4 / 5 from 888 reviews
hhasler
31.05.2021

Un loc minunat de a mânca dacă sunteți în Krumbach. Serviciul excelent ca și mâncarea la un preț foarte rezonabil. Nu departe de Legoland

btobler
31.05.2021

Eu și prietenii mei au mers la Oktoberfest și am decis să vizităm castelul Neuschwanstein într-o singură zi. În drumul spre Munchen am decis să vizităm Krumpach, deoarece avem niște prieteni acolo. Ei au spus că a fost o necesitate ... Du-te la Poseidon la cină și am spus să o facem. A fost o mare surpriză de la început. O primire caldă primitoare de la Nuno, proprietarul însuși, urmată de aperitive grecești frumoase și un amestec de pești la grătar, stil mediteranean, ca curs principal. Totul a fost cu adevărat minunat, mediul este într-adevăr rece, iar serviciul este minunat. Sincer nu se aștepta să găsească un astfel de loc mediteranean mare în mijlocul Bavariei. Recomanda mult timp. Vă mulțumim Nuno și restul echipei pentru o astfel de seară uimitoare! Vă vom vizita din nou cu siguranță

beier-anette
31.05.2021

Mare restaurant stil și mâncare mai mare, toate perfect! De asemenea, berea și schabselecția a fost minunată

kakawik68
31.05.2021

Am rămas o noapte în zonă și căutând un loc bun pentru a lua cina. După câteva cercetări, am dat peste restaurant și, conform diverselor surse online, a fost un loc minunat. Cu siguranță merită timpul și banii. Totul ... a gustat minunat, a fost proaspăt, iar câmpia era prea îngrijită. Personalul a fost distractiv. Așa cum eram singur, mi-au sugerat să mă scape pe tejghea, pentru a nu fi singur. Am crezut că acesta a fost un gest frumos și, în seara, am vorbit cu personalul în mai multe ocazii. Chiar recomandăm să luăm cina acolo. Mulțimi mai mari și sărbători ar funcționa și acolo. Noroc, Stefan.

boris-riedl
31.05.2021

Acest restaurant este un loc minunat foarte frumos pentru a sărbători activități precum ziua de naștere, aniversare și etc. Foarte prietenos personal, serviciu foarte bun. Și cel mai ales mâncarea este atât de delicioasă

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: