Recenzii - Nineteen10

Vin, Cafea, Sandvișuri

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.6 din 5
Foarte bine | 104 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 04.02.2021

4.0 ★ din 41 comentarii
howe-kyle
04.02.2021

Mâncarea a fost cea mai bună parte. Serviciul nu a fost grozav. Acesta este situat în colțul unui hol al hotelului, cu separatoare montate. Nu atmosfera la care mă așteptam

carson03-1
04.02.2021

Am așteptat câteva minute pentru a lua o băutură. Încă câteva minute și nimeni nu ne-a luat comanda. A trebuit să ne ridicăm și să plecăm. Am ajuns să primim pizza în drum spre casă. Ziua Îndrăgostiților foarte dezamăgitoare

carson03-1
04.02.2021

Acesta nu poate fi cu adevărat un restaurant. A durat o oră și jumătate pentru ca ultima persoană să fie servită. Plăcile au ieșit în valuri. Apoi încă o oră pentru a plăti cecuri. Ridicol. Mâncarea a fost bună. Panini era o bratină și carne grasă. Mi-a stricat sărbătoarea

Yelp
3.5 ★ din 12 comentarii
Opentable
3.6 ★ din 24 comentarii
Menupix
4.0 ★ din 17 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Kent