Recenzii - Griffith Feil

American, Drogării, Brânză

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4 din 5
Impresionant | 303 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 13.08.2017

5.0 ★ din 9 comentarii
mdach-1
13.08.2017

Griffith este ca și cum ai merge în trecut. Oamenii care lucrează și vizitează acolo sunt prietenoși și considerați. Te face să te simți chiar acasă. Mâncarea și deșerturile sunt atât de bune încât spune că familia mea folosește pentru a explica. A fost făcută cu dragoste. Dacă nu aveți o scădere foame oricum sau o sifon. Ele sunt adevărata afacere. Puteți avea vreo aromă de sifon pe care o doriți. Ei o vor amesteca în orice fel doriți. Întotdeauna aștept cu nerăbdare să merg acolo. Indiferent ce fel de dispoziție am când ajung acolo, am întotdeauna unul bun când plec. De asemenea, locul este plin de istoria locală. În general, cred că este un loc minunat pentru a merge. Dacă mergeți acolo, recomand foarte mult hamburgerul. Acesta este primul loc pe care l-am primit vreodată un burger pe toast și acum sunt cuplat. Cine ar fi crezut că ceva atât de comun ar putea fi mult mai bine doar prin schimbarea tipului de pâine pe. A este departe ca și deșertele. Toate sunt minunate. Mai bine ai un apetit sănătos sau altcineva să-l împărtășească, dacă nu ești ca mine și să fii hotărât să mănânci totul (chiar dacă mă fac mizerabil, lol). Mulțumesc lui Griffith's Tammie.

cedrick00
13.08.2017

Griffith este ca și cum ai merge în trecut. Oamenii care lucrează și vizitează acolo sunt prietenoși și considerați. Te face să te simți chiar acasă. Mâncarea și deșerturile sunt atât de bune încât spune că familia mea folosește pentru a explica. A fost făcută cu dragoste. Dacă nu aveți o scădere foame oricum sau o sifon. Ele sunt adevărata afacere. Puteți avea vreo aromă de sifon pe care o doriți. Ei o vor amesteca în orice fel doriți. Întotdeauna aștept cu nerăbdare să merg acolo. Indiferent ce fel de dispoziție am când ajung acolo, am întotdeauna unul bun când plec. De asemenea, locul este plin de istoria locală. În general, cred că este un loc minunat pentru a merge. Dacă mergeți acolo, recomand foarte mult hamburgerul. Acesta este primul loc pe care l-am primit vreodată un burger pe toast și acum sunt cuplat. Cine ar fi crezut că ceva atât de comun ar putea fi mult mai bine doar prin schimbarea tipului de pâine pe. A este departe ca și deșertele. Toate sunt minunate. Mai bine aveți un apetit sănătos sau altcineva care să o împărtășească, cu excepția cazului în care ... citiți mai mult

Google
4.5 ★ din 41 comentarii
Tripadvisor
4.5 ★ din 53 comentarii
Zomato
3.7 ★ din 45 comentarii
Int Restaurants
4.6 ★ din 145 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de KENOVA