North Shore Kula Grille (fka Kula Grille at Turtle Bay)

#22 - Fast Food - KAHUKU, Organic, Thailandez
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru North Shore Kula Grille (fka Kula Grille at Turtle Bay)

North Shore Kula Grille (fka Kula Grille at Turtle Bay)

North Shore Kula Grille (fka Kula Grille at Turtle Bay)
3.3 / 5 (1416 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Makenzie

Meniu cu prețuri

View PDF

Cerere de rezervare pentru North Shore Kula Grille (fka Kula Grille at Turtle Bay)

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 3.3 / 5 from 1416 reviews
esma-20
08.01.2018

Selecție excelentă de bere, mâncare delicios de încredere și servicii excelente. Dacă nu aveți o rezervare, de obicei este ușor să asigurați un loc la bar pentru un serviciu complet de luat masa. Un favorit de cartier.

stefanie-382
18.05.2019

Băuturile au fost bune. Meniul este limitat. O persoană nu-i plăcea carnea de porc. Celălalt a crezut că coastele scurte de pastrami sunt grase și lipsite de valoare. Burgerul era bun. Deși foarte energic, nu este într-adevăr un loc pentru începători cu 30 de dolari - mult mai slab. Lipiți burgerul și un cocktail sau bere.

hilbert-6
06.09.2021

Cameră frumoasă, confortabilă, cu o selecție mică de bere, dar bine concepută. Mâncarea este, de asemenea, foarte bună; Antreprenorii pot părea puțin scumpi pentru un gastropub, dar pentru gurmanzi sunt comparabili prin complexitate și gust cu mâncărurile din masa bogată, o descoperire rară în misiunea exterioară / Bernal. Dacă sunteți în căutarea unor gustări gustoase, cocktail-uri grozave și bere în cartier, vă recomand cu mare drag acest hotel.

makenzie-43
01.06.2023

Whoa. Yellowtail avea un gust mult prea „pește”, iar așa-numitele short-uri pastrami erau pastrami grase. Ambele au fost de 30 de dolari. Jaf. Ne-am dat feedback barmanului (stăteam la bar) și el nu a făcut niciun efort să-l „înțeleagă”. Nu mă voi întoarce. Sala de mese era drăguță ... parcarea era groaznică în cartier.

celine-505
02.01.2023

Ambianța și serviciul au fost foarte grozave. Am considerat că articolele din meniu sunt unice în comparație cu alte restaurante similare, pe care le-am apreciat. Cu toate acestea, nimeni nu mi-a smuls șosetele.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: