Recenzii - Delmonico's Steakhouse
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.05.2021
Dezamăgit în prima bandă NY. Dur cu grăsime grea. Ar putea fi gătite puțin mai mult. Toate cele trei fripturi au fost aceeasi ordonate Med. a fost Med. rare.Also a ordonat o parte a picioarelor de crab care era cu siguranță scurtă de jumătate de kilogram promis
Marea mâncare și servicii. Perfect pentru celebrarea ocaziilor speciale. Exact ceea ce mă așteptam
A fost minunat. Îmi place grila albastră pointe și aceasta este o companie sora da excelenta
Dining la Delmonico este întotdeauna o plăcere. Serviciul și alimentele sunt în mod constant minunate. Această vizită nu a fost o excepție, deoarece mesele noastre au fost delicioase și serviciul oferit de Amy a fost remarcabil. Am apreciat directorul general, Kurtis, oprind pentru a ne verifica. Acesta este un loc minunat