Il Centro - Immenstaad
Il Centro
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Il Centro
Recenzii
Am venit pentru înghețată, dar restaurantul pare foarte grozav. Vinul este, de asemenea, bun și au un cuptor minunat pentru pizza. Personalul este prietenos, iar vara terasa trebuie să fie un loc bun de cazare
Am mâncat pizza cu formaggia și ton și spaghete cu sos pesto la cină în călătoria friedrichafen .. porțiile erau uriașe, mesele erau foarte gustoase, sosurile erau foarte frumoase, prețul era accesibil, personalul era de ajutor. Iti recomandam
Vrem să mâncăm ceva bun. Dar toată masa de afară era ocupată afară, așa că luăm o masă înăuntru. Dar chelnerul vine și ne spune că masa respectivă este rezervată. Dar nu au etichete de rezervare și au avut multe mese gratuite. Chelnerul era ... foarte neprietenos, așa că bolnav să plece. Nu ne vom mai întoarce niciodată
Am mâncat aici de mai multe ori. Mâncarea este foarte decentă, pizza este delicioasă, la fel ca și salatele. Și la un preț foarte rezonabil. Cu siguranță merită o vizită dacă vă aflați în zonă
A închiriat o casă în zonă și a luat pizza la care s-a apelat, a ajuns la restaurantul saxofonist ambalat pe trotuar, jucându-se la mesele de mâncare pizza colectate care s-au dovedit a fi bine încărcate cu ingrediente și bine gătite, gustoase. a oferit gratuit Grappa la următoarea ... vizită în timp ce conducea un Fiat
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
