Recenzii - WiseGuys
Rezumatul recenziilor
A fost Dan Bailey la WiseGuys în:
Băuturile originale sunt în afara cârligului. Și gazda și alte fete foarte drăguțe. Sam ne aștepta și nu am fi putut cere un ospătar mai bun. El a fost informat despre loc, mâncare, băuturi etc. Apreciez asta. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Rosalee Morissette la WiseGuys:
Salsa uimitoare !! Serviciu excelent și un mediu distractiv !!! Însă au nevoie de bucătari mai buni, cu mai mult de un stil de gătit, care știu cum să nu supraagereze toată carnea oferită. TOATE preparatele au un gust foarte asemănător! Toate cu semne de ars ars pe carnea „orice”, amestecate cu condimente similare și toate bine făcute pentru a termina de gătit. Cremarea arsă, ca un fajitas, dar pentru fiecare fel de... Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 09.02.2023
Uimitoare mâncare mexicană contemporană! Un pic mushy pe terasă, dar în general excelent
Salsa uimitoare !! Serviciu excelent și un mediu distractiv !!! Însă au nevoie de bucătari mai buni, cu mai mult de un stil de gătit, care știu cum să nu supraagereze toată carnea oferită. TOATE preparatele au un gust foarte asemănător! Toate cu semne de ars ars pe carnea „orice”, amestecate cu condimente similare și toate bine făcute pentru a termina de gătit. Cremarea arsă, ca un fajitas, dar pentru fiecare fel de mâncare? Este a doua oară când a trebuit să vin aici cu aceleași rezultate ... refuz data viitoare când sunt invitată ... Poate să beau pentru că starea de spirit este bună și distractivă ... ea trebuie doar bucătari mai buni ...
Acesta a fost unul dintre locurile noastre, dar în această seară a fost o dezamăgire. Cred că toată lumea are dreptul la o noapte liberă.
Întotdeauna o alegere bună. Margaritas grozave și mâncăruri unice. Se pare că Carnitas s-a schimbat - nu-mi păsa ce sos umed era deasupra. A umezit carnitele. Serviciul a fost oarecum neatent în timpul acestei vizite.


