Recenzii - WiseGuys

Mexican, Friptură, Fructe De Mare

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.4 din 5
Impresionant | 18404 comentarii

A fost Dan Bailey la WiseGuys în:

Băuturile originale sunt în afara cârligului. Și gazda și alte fete foarte drăguțe. Sam ne aștepta și nu am fi putut cere un ospătar mai bun. El a fost informat despre loc, mâncare, băuturi etc. Apreciez asta. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Rosalee Morissette la WiseGuys:

Salsa uimitoare !! Serviciu excelent și un mediu distractiv !!! Însă au nevoie de bucătari mai buni, cu mai mult de un stil de gătit, care știu cum să nu supraagereze toată carnea oferită. TOATE preparatele au un gust foarte asemănător! Toate cu semne de ars ars pe carnea „orice”, amestecate cu condimente similare și toate bine făcute pentru a termina de gătit. Cremarea arsă, ca un fajitas, dar pentru fiecare fel de... Vezi toate recenziile.

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 09.02.2023

3.2 ★ din 49 comentarii
lexi-193
07.08.2021

Uimitoare mâncare mexicană contemporană! Un pic mushy pe terasă, dar în general excelent

rosalee-14
03.02.2022

Salsa uimitoare !! Serviciu excelent și un mediu distractiv !!! Însă au nevoie de bucătari mai buni, cu mai mult de un stil de gătit, care știu cum să nu supraagereze toată carnea oferită. TOATE preparatele au un gust foarte asemănător! Toate cu semne de ars ars pe carnea „orice”, amestecate cu condimente similare și toate bine făcute pentru a termina de gătit. Cremarea arsă, ca un fajitas, dar pentru fiecare fel de mâncare? Este a doua oară când a trebuit să vin aici cu aceleași rezultate ... refuz data viitoare când sunt invitată ... Poate să beau pentru că starea de spirit este bună și distractivă ... ea trebuie doar bucătari mai buni ...

stephen-1801
09.02.2023

Acesta a fost unul dintre locurile noastre, dar în această seară a fost o dezamăgire. Cred că toată lumea are dreptul la o noapte liberă.

mathew-170
01.03.2020

Întotdeauna o alegere bună. Margaritas grozave și mâncăruri unice. Se pare că Carnitas s-a schimbat - nu-mi păsa ce sos umed era deasupra. A umezit carnitele. Serviciul a fost oarecum neatent în timpul acestei vizite.

clovis-27
01.11.2020

Chelnerul era un idiot, a încercat să vândă totul și a fost nepoliticos și lent pentru a aduce tot ce am cerut. Mâncarea era mediocră în cel mai bun caz, sosurile erau deasupra și tortilele aveau gust neclintit. Nu aș recomanda!

Google
4.5 ★ din 1097 comentarii
Opentable
4.7 ★ din 921 comentarii
Tripadvisor
4.5 ★ din 3222 comentarii
Yelp
4.0 ★ din 638 comentarii
Int Restaurants
4.7 ★ din 4106 comentarii
Restaurantji
4.3 ★ din 1223 comentarii
Sirved
4.5 ★ din 3110 comentarii
Gastroranking-us
4.2 ★ din 4038 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Hilton Head Island