O experiență plăcută, combustibil de bună calitate, autoservire, plata doar cu cardul, loc de parcare și odihnă în apropiere, nu a fost aglomerat. Recomand. O experiență plăcută, combustibil de bună calitate, autoservire, plata doar cu cardul, loc de parcare și odihnă în apropiere, nu a fost aglomerat. Recomand.