ON20 - Hartford

Franceză, Americana, Locații
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru ON20

ON20

ON20
4.3 / 5 (5182 reviews)

Descriere

Ultimul update: 27.02.2026 de la: Viso

Cerere de rezervare pentru ON20

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.3 / 5 from 5182 reviews
sarina-51
24.01.2020

Hostess ne-a așezat prompt. Opțiunile de mic dejun sunt tip bufet sau meniu - am comandat din meniu. Alegerile sănătoase sunt notate în meniu și am avut avocado și ou pochit pe pâine prăjită. Antipasul a fost livrat în termen de 20 de minute și a fost servit fierbinte. Prețurile meniului sunt proporționale cu un Waldorf Astoria, dar cam scump pentru zona Orlando.

dejon-6
05.10.2019

Mâncarea este excelentă la Oscar și ne place să frecventăm Brunch și o recomandăm tuturor! Cu toate acestea, vă rugăm să rețineți că, ca politică, nu acceptă rezervări - chiar dacă faceți rezervări prin OpenTable! Locurile se bazează pe primul venit, primul loc. Rețineți că vor accepta o rezervare online, fără intenția de a o onora dacă locurile sunt pline.

marc-1475
10.02.2021

Blocați în Mickey-land pentru o convenție, un grup de noi căutați un loc de brunch duminical. Oscarul de la Waldorf suna ca ceea ce am vrut și am plecat. Deși nu sunt un iubitor de bufete, acesta arăta uimitor, cu mai multă varietate decât de obicei, inclusiv o bară de somon afumat, o prosciutto și o miere care picură dintr-un fagure de miere! Erau o mulțime de familii cu copii, așa că a fost cam zgomotoasă, dar asta nu a afectat cu adevărat ... tot ce a încercat grupul de 4, ne-a plăcut. Doar 2 lucruri care au fost puțin ciudate au fost că costul bufetului a inclus doar mimozele, nu **** Marys și nu au existat ouă Benedict în bufet ?? Ceea ce m-a impresionat cel mai mult a fost angajamentul de a face clientul fericit. Când am ajuns la barul cu somon, era gol, deși doi membri ai personalului pe care i-am întrebat mi-au spus că vor fi repopulați. Când i-am pomenit chelnerului nostru, el s-a întors și a spus că se vor epuiza, ceea ce a fost dezamăgitor. Managerul s-a scuzat, a spus că au trimis chiar la Hikton, alături, dar au ieșit până luni ... nu ceea ce voiam să aud. 15 minute mai târziu, managerul a apărut cu o farfurie îngrămădită cu cel mai bun somon afumat pe care l-am avut de mult timp ... ACEASTA este serviciu.

viso-bello-day-spa
03.03.2025

Great service. Great food

kariane-5
27.10.2022

Ne-am așezat imediat cu rezervarea la masă deschisă. Ofertele alimentare au fost de înaltă calitate, cu o selecție excelentă, într-un cadru de eleganță „Waldorf Astoria”. Personalul a fost foarte simpatic. În linia de servire, cerusem sirop fără zahăr, dar mi-au spus că nu au. (ciudat m-am gândit), așa că am menționat-o serverului meu, care a zâmbit prompt și a spus: ah, dar da! și m-am dus și am adus înapoi o ceașcă mică de sirop s / f. Mă voi întoarce la conferința soțului meu în luna mai (întâmplător la același hotel) și cu siguranță voi face o rezervare ... Cred că o voi face chiar acum înainte să uit ....

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: